Fotogalerie

Nadační fond Pro dětský smích

Jsme rádi, že můžeme pomáhat 🙂

Dlouhou dobu jsme hledali nadaci, se kterou jsme chtěli spolupracovat a svěřit ji naše peníze pro ty, které je potřebují.
Naší prioritou v podpoře jsou zařízení FOD Klokánek.
Po mnoha kladných referencích, jsme se na sklonku roku 2015 setkali s paní Alici Tobiášovou a dohodli se na spolupráci s jejím Nadačním fondem Pro dětský smích, který již delší dobu mj. Klokánky podporuje taky.
Díky naší spolupráci jsme již předali tyto dary:
1.FOD Klokánek Brno, prosinec 2015 – finanční hotovost 5.000 Kč a hračky pro děti.
2.FOD Klokánek Olomouc, únor 2016 – vstupenky na divadelní pohádky v olomouckém Metropolu v hodnotě 4.200 Kč.
3.FOD Klokánek Brno, únor 2016 – finanční hotovost 20.000 Kč, ovoce pro děti a vstupenky na divadelní pohádky v divadle Bolka Polívky (za toto divadlu BP děkujeme) v hodnotě 2.800 Kč.
4.FOD Klokánek Olomouc, duben 2016 – finanční hotovost 10.000 Kč.
5. FOD Klokánek Brno, květen 2016 – finanční hotovost 19.575 Kč z uspořádaných charitativních projektů v Divadle Bolka Polívky ve spolupráci s GrowJOB institute (paní Mgr. Věra Kapsová s přednáškou Konec prokrastinace) a brněnskými písničkovými Tetinami (paní Marcela Renátová a Helena Dočkalová s představením „Tetiny v lese“). Všichni zúčastnění se vzdali nároku na honorář či pronájem sálu a tak mohlo být veškeré vybrané vstupné poukázáno Klokánku, za toto jim velmi děkujeme 🙂
V této spolupráci chceme pravidelně pokračovat i v budoucnu, protože jsme po delším hledání konečně našli nadaci, která VŠECHNY svěřené peníze a dary předává potřebným.
Paní Alici Tobiášové tímto děkujeme za její úžasnou aktivitu.